W czerwcu 2013 marka ŁUCZNIK ogłosiła nabór krawcowych, do pierwszego w Polsce modowego talent show "Projektanci na start", organizowanego przez telewizję FOX Life. Zgłosiło się kilkadziesiąt Pań, z których ostatecznie wybrana została finałową ósemkę, która przystąpiła do programu. Każda z krawcowych została przypisana do swojego projektanta i w takim duecie prezentowała swoje umiejętności, pomysły, realizacje.

Już przy pierwszych zadaniach można było zauważyć, że "superkrawcowe" radzą sobie świetnie i mimo panującej presji czasu, wysokich wymagań jury i często szalonych wizji projektantów, szyły zachwycające stroje, prezentując niezwykły fach w rękach. A wszytko to na "łucznikowych" maszynach - Helenach 2060.

Zobaczcie skrót z konkursowych zmagań. Dodajmy, że duetem nr 1 okazała się para PIOTR i JOANNA, a kolejne miejsca na podium zajęli JAREK i SASHA oraz DAGMARA i GOLA.

Sprawdź ofertę na GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne, maszyny do szycia używane