30.10 rusza pierwszy w Polsce modowy talent show pt. "Projektanci na start", którego partnerem jest marka Łucznik. Co tydzień telewizja FOX Life pokazywać będzie najnowsze zmagania uczestników.

Ideą programu jest rywalizacja dwunastu najzdolniejszych młodych projektantów, z których każdy przewodzi swojemu zespołowi: projektant, krawcowa, modelka. W tym teamie projektant mierzy się z kolejnymi zadaniami, które stawia im jury, złożone z ekspertów mody i stylu: Anety Kręglickiej, Mony Kinal i Marka Straszewskiego.

Kilka miesięcy temu ogłosiliśmy nabór krawcowych, do tego show. Zgłosiło się kilkadziesiąt Pań, z których ostatecznie wybraliśmy finałową ósemkę. Już przy pierwszych zadaniach można było zauważyć, że nasze krawcowe radzą sobie świetnie i mimo panującej presji czasu, wysokich wymagań jury i często szalonych wizji projektantów, szyją zachwycające stroje, pokazując niezwykły fach w rękach. A wszytko to na naszych "łucznikowych" maszynach - Helenach.

O programie można przeczytać więcej na http://projektancinastart.foxlife.pl

Sprawdź ofertę na GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne, maszyny do szycia używane