Helena

Elektroniczna wielofunkcyjna maszyna do szycia Łucznika HELENA 2060,zalicza się do grupy maszyn SZYJE Z FANTAZJĄ i jest najbardziej zaawansowaną maszyną w portfelu produktów legendarnej polskiej marki. Każdy kto ceni sobie różnorodność funkcji, komfort szycia oraz wysoką estetykę wykonania, doceni to nowoczesne urządzenie. Maszyna ta sprawi, że nawet poważne krawieckie wyzwania będą osiągane z wielką łatwością i przyjemnością.

Maszyna Helena wyposażona jest w 233 programy szycia, w tym 66 ściegów ozdobnych oraz litery i cyfry w stylu drukowanym i pisma ręcznego. Zastosowano w niej też przydatną funkcję lustrzanego odbicia wzoru. Pełną kontrolę szycia zapewnia elektroniczna regulacja prędkości, praca przy użyciu przycisku start/stop, przycisk szycia wstecz oraz podnoszenia i opuszczania igły. Maszyna posiada pojemną pamięć kombinacji znaków i ściegów dekoracyjnych oraz automatyczne przeszywanie ściegów blokujących na końcu wzoru. Bogaty zestaw akcesoriów i obszernie ilustrowana instrukcja pełna praktycznych porad sprawią, że z łatwością osiągnie się profesjonalny efekt szycia.
Zobacz więcej >


Magdalena

Elektroniczna wielofunkcyjna maszyna do szycia Łucznika MAGDALENA 2050 zalicza się do grupy maszyn SZYJĘ Z FANTAZJĄ i przeznaczona jest dla wymagających miłośników szycia poszukujących produktu o dużej ilości funkcji dodatkowych. Maszyna MAGDALENA jest zaawansowanym urządzeniem wyposażonym w 156 programy szycia, w tym bardzo szerokie ściegi ozdobne, do pikowania oraz litery i cyfry. Pełen komfort szycia zapewnia elektroniczna regulacja prędkości, programowane zatrzymanie igły, obsługa elektroniczna za pomocą przycisku start/stop, pamięć do 60 wzorów czy automatyczne nawlekanie igły. Bogato ilustrowana instrukcja krok po kroku pokaże etapy uruchamiania maszyny oraz praktyczne porady prezentujące, jak osiągnąć zachwycający efekt wykorzystując szerokie możliwości maszyny Łucznika.
Zobacz więcej >


Karolina

Elektroniczna wielofunkcyjna maszyna do szycia Łucznik KAROLINA 2040 należy do grupy maszyn SZYJĘ Z FANTAZJĄ, po które sięgają osoby ceniące sobie komfort szycia i niestandardową ilość funkcji, przydatną w tworzeniu niezwykłych modowych kreacji jak i czarujących dodatków do naszego domu. Maszyna KAROLINA jest nowoczesnym urządzeniem oferującym 66 programów szycia, w tym ściegi ozdobne, litery i cyfry. Pełną kontrolę nad szyciem zapewni funkcja start/stop w jednym przycisku, elektroniczna regulacja prędkości szycia jak i elektroniczny wyświetlacz . Obszerna i czytelna instrukcja zaznajomi nas z wszystkimi funkcjami maszyny i sprawi, że okażą się proste i intuicyjne.
Zobacz więcej >