Jest już e-SKLEP Galeria Łucznik

Z początkiem 2011 Łucznik uruchomił firmowy e-sklep www.galerialucznik.pl z myślą o wszystkich tych, dla których szycie jest lub dopiero staje się pasją. Docelowo na stronie, poza funkcją sklepu internetowego, użytkownik znajdzie rozmaite akcesoria, poradniki, wykroje, prenumeraty czasopisma o szyciu i o wiele więcej. Pojawią się też limitowane serie strojów dla dorosłych i dzieci, dodatki do ubiorów czy ozdoby domowe. Krótko mówiąc będzie to unikalna podróż w Świat Szycia, w której przewodnikiem będzie marka Łucznik.

Galeria Łucznik to odpowiedź legendarnej, polskiej marki maszyn do szycia na wciąż rosnące wśród Polaków zainteresowanie szyciem. Czynność ta, będąca dawniej domeną gospodyń domowych, dziś z chęcią po maszynę do szycia sięgają ludzie szukając twórczego hobby, które łączy w sobie wartość użytkową i rozrywkową. Moda na szycie wraca, jednak aktualnych źródeł informacji na temat maszyn, akcesoriów, technik szycia, ściegów czy rodzajów tkanin wciąż jest niewiele.

Projekt Galeria Łucznik to próba stworzenia największej platformy o szyciu, która nie ogranicza się tylko do prezentowania maszyn do szycia, lecz daje użytkownikowi o wiele więcej. Można będzie tu odnaleźć treści poradnikowe, fachową literaturę, modne wykroje, czasopisma o szyciu i modzie a także zakupić stary model Łucznika do własnej kolekcji. Wyjątkową propozycją dla fanów modnego stroju i pięknego wnętrza będzie dostęp do limitowanych serii ubrań, akcesoriów i ozdób stworzonych w ramach projektu Szkoła Łucznika. Wykreowane przez zaprzyjaźnione studia krawieckie i uczniów szkół projektowania i szycia niepowtarzalne dzieła będzie można zakupić już na wiosnę na stronie www.galerialucznik.pl. W sprzedaży pojawią się też kursy szycia organizowane w różnych miastach Polski.

Zapraszamy do Galerii Łucznik - www.galerialucznik.pl